Arcjóga® arctorna workshop
WORKSHOPOK (Arcjóga, arctorna, Fascia)
„Légy szép és ragyogj!”
Arcjóga arctorna szépségworkshop időpontok:
A workshopokat tartja: Koós Viki
Forma: személyes jelenlét
📅 Időpontok:
-
2026. március 5. (csütörtök)
10:00 – kb. 14:30 -
2026. április 11. (szombat) 2 szabad hely
10:00 – kb. 14:30 -
2026. május 8. (péntek)
10:00 – kb. 14:30 -
2026. június 5. (péntek)
10:00 – kb. 14:30
Részvételi díj:
35.000 Ft
FASCIA WORKSHOP
Arc & Idegrendszer Reset
Fascia-alapú arc- és fejrituálé nőknek
📅 Időpont:
2026. március 13. (péntek)
10:00 – 12:30
Részvételi díj:
30.000 Ft
(bevezető alkalom)
A workshop létszáma limitált.
Helyszín: Óbudai Arcjóga stúdió, Budapest, III. ker., Tímár u. 13.
Ha nem találsz megfelelő időpontot, válaszd az Egyéni workshop opciót.
V.I.P. privát workshopra (csapatépítős, anya-lánya, sógornős, barátnős) is be tudsz jelentkezni, Egyeztetett időpontban csak veletek foglalkozom.
A Szépségworkshop tematikája
Az Arcjóga arctorna® workshopon megmutatom, hogyan lehet az arcot professzionálisan, természetes módszerrel fitten tartani.
Kiegészítő eszközök bemutatása és profi használata (Arcroller, gua sha kő…)
A jelentkezéseddel egyidejűleg elfogadod az adatkezelési tájékoztatót.
Jelentkezés az Arcjóga arctorna workshopra
FITT, FESZES és ENERGIKUS ARC, NYAK, DEKOLTÁZS.
Ruganyos arcizmok, feszes arckontúr, bársonyos bőr. ![]()
![]()
Szeresd az arcod, add meg neki, ami jár… mert megérdemli!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Mire ad megoldást: az arc különböző területeinek korrigálásra, (pl.: hogyan feszesítsd az áll alatti szövetet (toka), hogyan csökkentsd a szem alatti karikákat, hogyan emelheted újra a helyére a szemöldököt, hogyan tudod feltölteni az ajak feletti ráncokat, hogyan halványíthatod az orr -ajak barázdákat és a finom vonalakat, az ún. mimikai ráncokat, a leghatásosabb gyakorlatokkal.
Várunk szeretettel!:)
A workshop árát banki átutalással tudod kiegyenlíteni.
Kizárólag otthoni tornára, saját arc edzésére.. Ha szeretnéd tanítani másoknak, üzleti tevékenységed bővítenéd, akkor várlak a TRÉNERKÉPZÉSRE.
Helyszín: Óbudai Arcjóga Arctorna Stúdió, Bp., III. ker. Tímár u. (óbudai Amfitetátrumtól 1 percre) A pontos címet emilben küldöm a jelentkezőknek.
Mit kell tenned, ha szeretnél részt venni a tréningen:
1. Válaszd ki a Számodra megfelelő tréning időpontját.
2. Küldd el a jelentkezésed a lap alján található jelentkezési lapon vagy írj az admin(kukac) arcjoga. hu címre.
3. Kérlek addig ne utalj amíg nem küldöm emilben a részletes infokat az utalási adatokat!
3. Ha megkaptad az utalási adatokat, fizesd be a workshop díját
Az átutaláshoz szükséges adatok: OTP Bank NyRt. 11773425-82142896 Koós Viktória Postai csekkes fizetésnél: a pénzt a következő címre küldd: Koós Viktória 1034 Budapest, Tímár u. 13/a. A csekkre mindenképpen írd rá a neved, a közleménybe kérném beírni, a választott workshop időpontját pl: ” Arcjóga arctorna workshop 2024.május 11.”
4. A visszaigazoló emilben minden további tréninggel kapcsolatos infot elküldünk.
A tréninget megelőző 7 nappal bezárólag a részvétel díjmentesen lemondható vagy a a befizetett összeg
átcsoportosítható a következő tréningen való részvételre,
7 napon belüli lemondás esetén a befizetett összeg 50%-át tudom visszautalni vagy a befizetett összeg átcsoportosítható
a következő tréningen való részvételre.
A képzésekkel kapcsolatos változtatás jogát fenntartjuk.
Akik már részt vettek a workshopon:
„Kedves Viki, először is szeretnem megköszönni Neked ezt a remek tanfolyamot! Nagyon hasznosnak érzem a gyakorlatokat és minden egyes percet élvezek amit a gyakorlatokkal töltök, legyen az masszázs vagy izom erősités vagy akar lelki töltődes, megújulas. Külön köszönet azért, hogy nem hagytál magunkra minket a kérdéseinkkel, hanem kitartóan és türelmesen válaszoltál a hozzád fordulóknak. Izgatottan várom a könyved és további sok sikert kívánok a munkádhoz! :)” Zsani
„A barátnőmtől születésnapomra kaptam ezt a lehetőséget, tőle hallottam a tevékenységedről. Most, hogy „átvettem” nagyon hálás vagyok neki az ajándékért. Kellemes és úgy érzem hasznos órákat töltöttem el a tanfolyamon, szeretném hasznát venni a tanultaknak. „K. Edit
„Köszönöm a nagyon lelkiismeretes, precíz, szívből jövő oktatást. Mindenképpen beépítem a napi szépségápolási programomba. Köszönöm az internetes segítséget is, így mindig tudunk Hozzád fordulni, ha megakadunk vagy szükségünk van a segítségedre. ” Kata
” Nagyon színvonalas arcyoga tanfolyamon vettem részt. Nem gondoltam volna, hogy ilyen feltöltődést, egy „flow”-élményt ad. Már az első alkalommal érezhető, látványos az arcizomtorna hatása. Mindenki figyelmébe ajánlom,:)” Ő. Mari
Az Arcjóga arctorna workshopot ajánlom:
– ha a helytelen harapás, rágás, fogszabályzó, viselése, foghiány az arcizmokat passzivitásra, vagy éppen ellenkezőleg túlzott aktivitásra ösztönzi, ezáltal a redők túlzott elmélyülését idézve elő,
– fogszabályzó, korona, fogimplantátum, műfogsor viselése esetén,
– arc asszimmetria esetén,
– ha az arcod megereszkedett, megnyúlt, bőröd petyhüdtté vált és természetes módszerrel szeretnéd feltölteni az arcod, és az egyes részterületeit (homlokráncok, beesett arc, stb.)
– szemed alatt táskák éktelenednek, karikásak a szemeid, szarkalábak keserítik meg az életed
– ha a munkádban és/vagy magánéletedben fontos Számodra a jó megjelenés,
– ha a fogyókúra után tónust vesztett arcizmokat újra kondícióba szeretnéd hozni,
– ha szeretnél fitt, energikus és feszes arcot.
Arcjóga arctorna Óbudán!
A TRÉNINGGEL KAPCSOLATOS FONTOS INFORMÁCIÓK
A workshopon csak azok számára tudunk helyet biztosítani, akik a tanfolyam díját/előleget befizették! Túljelentkezés esetén a befizetés sorrendjét vesszük figyelembe.
A jelentkezést visszaigazoló e-mailben minden szükséges, a fizetésre vonatkozó információt és részletet megtalálsz!
Helyszín: Óbudai Arcjóga Arctorna Stúdió, Bp., III. ker. Tímár u. (Amfitetárum mellett)
Megközelíthető: HÉV-vel a Margit-hídtól 2 megálló, Árpád-hídtól 1 megálló, valamint 9-es busszal. A busz a ház előtt áll meg. 
Várlak szeretettel!:) Koós Viki



Nagyon erdekel ez atanfolyam akovetkezon ott szeretnek lenni! Koszonom Vargane
Kedves Ildikó!
Hamarosan fent lesznek a tavaszi tréning időpontok, várlak szeretettel!
Viki
Kedves Viki!
Én kb. az őszi időszakban tudnék részt venni, előre láthatólag lesz akkor is tanfolyam? Amennyiben igen, szeretnék erről információt kapni.
Köszönettel: Melinda
Kedves Melinda!
Köszönöm érdeklődésed. A tréningek időpontjáról a http://www.arcjoga.hu oldalon tudsz tájékozódni,
a feliratkozókat pedig hírlevélben értesítem.
Várlak szeretettel:) Viki
Kedves Viki!
Jelenleg nem tudnék két egymás utáni szombaton menni tanfolyamra. Véleményed szerint, ha egyenlőre az alaptanfolyamot végezném el és egy két hónap múlva a középhaladót, úgy is hatékony lenne?
Továbbá, az a kérdésem, hogy naponta kell-e gyakorolni, illetve mennyi időt vesz igénybe az otthoni gyakorlás?
Várom válaszod!
Üdvözlettel:
Varga Zsuzsa
Kedves Zsuzsa!
Február 22.-én az alaptréning indul, az ott szerzett ismeretanyaggal el tudod kezdeni a gyakorlást.
A gyakorlással kapcsolatos tudnivalókat a tréningen részletesen elmondom mindenkinek. Mivel ez nagyrészt a kötőszövet és bőr
állapotának függvénye, ennek megfelelően állítjuk össze a Te saját edzésterved.
Várlak szeretettel:) Viki
Szia Viki!
Szeretném kérdezni, hogy már az alaptanfolyamon tanulunk konkrét arctorna-gyakorlatokat? A 8. és 9. pont ezeket takarja?
Köszi szépen!
Kati
Kedves Kati!
Természetesen tanulunk, nagyon intenzív és tartalmas 4 órát fogunk együtt tölteni. Várlak szeretettel:) Viki
Győrben nem lesz tanfolyam?
Kedves Katalin!
Köszönöm a megkeresést.
Min. 8-10 fő jelentkezése esetén nagyon szívesen tartok Győrben tanfolyamot.
Üdvözlettel, Viki